Шановні пацієнти, в зв'язку з великим навантаженням на контакт-центр,
запис на прийом тепер можлива і через мобільний додаток
MedicalPlaza

Ангіопластика відноситься до різновиду малоінвазивних внутрішньосудинних операцій, що сприяють відновленню порушеної прохідності артерій. Щоб повернути судині колишню форму, застосовується введення і подальше розплавлення в ньому спеціального балона. Результатами такої процедури стають усунення бляшок, збільшення судинного просвіту, нормалізація руху крові. Якщо пацієнту показана ангіопластика, ціна на операцію буде, в першу чергу, визначатися поширеністю патологічного процесу.

У міру старіння організму і розвитку різних захворювань на судинних стінках з'являються склеротичні бляшки, присутність яких перешкоджає нормальному кровообігу. Звуження судин загрожує порушенням функціонування різних органів, і навіть летальним результатом.

Щоб позбавити пацієнта від таких порушень, в МЦ «Medical Plaza» проводяться процедури ангіопластики і стентування артерій. Фахівці відділення ендоваскулярної хірургії є висококваліфікованими лікарями, які мають багаторічний досвід виконання операцій різного рівня складності.

У нашому центрі на найсучаснішому рівні також проводиться балонна ангіопластика артерій нижніх кінцівок.

ПОКАЗАННЯ ДО ПРОВЕДЕННЯ АНГІОПЛАСТИКИ

Хірурги медцентру «Medical Plaza» досконало володіють методом виконання ангіопластики, і застосовують даний спосіб в процесі лікування пацієнтів з критичною ішемією нижніх кінцівок, зумовленою облітеруючим атеросклероз і цукровим діабетом.

У разі необхідності фахівці вдаються до балонної ангіопластики судин після проходження ангіографії - діагностичного методу дослідження артерій, що виявляє порушення їх прохідності.

ПЕРЕВАГИ ПРОЦЕДУРИ

Професійно виконана ендоваскулярна ангіопластика має багато позитивних сторін:

  • Безпека.
  • Висока ефективність.
  • Мала інвазивність (відсутність необхідності виконувати відкриті розрізи на тілі).
  • Проведення під місцевою анестезією.
  • Для відновлення пацієнтові часто потрібно не більше 1-2 діб. Ціна ангіопластики залежить від виду захворювання і індивідуальних особливостей організму пацієнта.

ЕТАПИ ОПЕРАЦІЇ

Процедура здійснюється досвідченим фахівцем - ендоваскулярним хірургом Хацько К.М. Усі маніпуляції виконуються в стерильних умовах операційної, із застосуванням сучасної медичної апаратури.

Місце, в якому передбачений прокол судини, обробляють антисептичним засобом. Далі підшкірним способом вводиться місцевий анестетик (знеболююче).

Потім відбувається введення інструментів - катетерів, а через них - контрастної речовини в артерії. Це діагностичний етап, званий ангіографія. За її результатами можливий перехід в етап власне операції.

На наступному етапі ангіопластика нижніх кінцівок розуміє під собою введення катетера з балоном. Після того, як балон досягне області виникнення стенозу, його надувають під тиском. Результатом таких маніпуляцій стає розпрямлення і вдавлення в судинні стінки склеротичних бляшок. Після досягнення такого ефекту балон видаляється.

Завдяки проведенню описаної процедури відбуваються відновлення прохідності артерій, нормалізація руху крові. На ділянку виконаного проколу поміщається тісна пов’язка, яка допомагає знизити ризик кровотеч.

Ангіопластика артерії проходить під рентгенологічним контролем. Це дозволяє лікарю чітко бачити рух катетера всередині судинного русла, проводити процедуру максимально коректно. Тривалість ангіопластики судин займає від 45-ти хвилин до 2-х годин, а сам процес не викликає навіть мінімальних больових відчуттів.

РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЕТАП

Після того, як ангіопластика артерії завершена, деякий час потрібно дотримуватися постільного режиму (протягом декількох годин, позначених лікарем). При наявності позитивної динаміки пацієнта виписують з стаціонару через добу. У деяких випадках госпіталізація займає до 2-3-х днів.

У післяопераційний період пацієнт повинен утримуватися від важких фізичних навантажень, приймати призначені лікарем ліки, дотримуватися певного режиму харчування.

КОМБІНОВАНА ОПЕРАЦІЯ – БАЛОН АНГІОПЛАСТИКИ Й СТЕНТУВАННЯ

Ендоваскулярні хірурги нашої клініки володіють досвідом проведення комбінованих операцій. З огляду на місце локалізації та стан пошкодженої судини після процедури під назвою черезшкірна ангіопластика, фахівець може застосовувати додатковий метод зміцнення його стінок (стентування). Даний спосіб має на увазі введення в артерію спеціального металевого каркаса, що утримує їх в нормальному положенні.

Поєднання коронарної балонної ангіопластики зі стентуванням артерій дозволяє підвищити ефективність оперативного лікування, і максимально знизити ймовірність подальшого рецидиву.

Ангіопластика є результативною процедурою, що допомагає розширювати просвіт артерій при розвитку їх звуження. За час своєї роботи ендоваскулярні хірурги нашого Центру виконали сотні таких операцій, що дозволяє зберігати абсолютну впевненість у безпеці такого лікування.

Щоб досягти максимального ефекту в лікуванні, рекомендується використовувати комбінований підхід - поєднання ангіопластики і стентування. Ми гарантуємо високопрофесійний підхід до лікування і доступну вартість балонної ангіопластики судин, виконаної в нашому центрі.

Залишити заявку