Уважаемые пациенты, в связи с большой нагрузкой на контакт-центр,
запись на прием теперь возможна и через мобильное приложение
MedicalPlaza

Дещо про алергію

Алергічні захворювання є одними з найбільш поширених. На бронхіальну астму, алергічний риніт (нежить), кропивницю, дерматити та інші хворіє близько 20% населення земної кулі. Ці захворювання не дають змоги повноцінно працювати чи відпочивати. Так, при несвоєчасному виявленні та нераціональному лікуванні бронхіальна астма швидко призводить до інвалідізації хворих, спричиняє значних матеріальних збитків.

Причини виникнення алергії

Безпосередньою причиною алергії є алергени. Впливаючи на всіх людей, вони викликають неадекватну реакцію у людей, з певними відхиленями в імунній системі.

Алергенами можуть бути пилок рослин, домашній пил, шерсть тварин, харчові продукти, яд комах, лікарські препарати, хімічні речовини тощо. 

Ці речовини можуть викликати закладеність чи виділення з носа, задишку, напад кашлю, хрипи, висип чи набряки на шкірі.

При своєчасному виявленні алергічного захворювання та встановлення його причини є можливість видалити цей алерген. При несвоєчасному виявленні захворювання хворий все життя буде змушений приймати певні ліки. І хоча зараз дуже ефективні препарати, зрозуміло, що перспектива постійного лікування не є радісною.

Особливо не потрібно займатися самолікуванням. 

Звертайтеся до лікаря. Лікар – терапевт обстежить хворого та при   необхідності направить до лікаря – алерголога для призначення   найбільш ефективного лікування – імунотерапії алергенами. Така терапія допоможе повністю вилікувати хворого чи викликати багаторічне його затихання.

Не дамо алергії шансу!

Оставить заявку
Горячие часы